Usługi

Kilka propozycji, do których skorzystania zachęcamy.

Zakup domeny

W naszej ofercie posiadamy wiele naprawdę ciekawych adresów, które mogą Cię zainteresować. Zapoznaj się proszę z naszą ofertą. Jeżeli nie znajdziesz interesującej Cię domeny, dzięki której tu jesteś, daj nam znać. Działamy na różnych platformach, promujemy wiele domen – być może nie zdążyliśmy uaktualnić naszej listy.

Wynajem

Nie rzadko zdarza się, iż adres musi posłużyć do wybranego – krótkoterminowego celu (np. udział w rekrutacji bądź reklama). W takim przypadku nie ma sensu zakup na wyłączność wybranego adresu. Wynajmij go na preferencyjnych warunkach.

Szybko, łatwo, czarno na białym

Nie wychodząc z domu – drogą elektroniczną – uzgadniamy dogodne warunki transakcji. Wszystkie zapisy są jasne i przejrzyste, od ręki dostępne. W ciągu kilku godzin od potwierdzenia transakcji wejdziesz w posiadanie własnej domeny – adresu.

Skonfigurujemy i będziemy nią zarządzać

Dla osób, które:

  • posiadają swój adres lub mają jakiś na oku lecz nie wiedzą co dalej,
  • piszą bloga lub prowadzą stronę na Facebooku i szukają oryginalnego adresu www,
  • chciałyby spróbować swoich sił na rynku domen,

proponujemy nasze usługi w zakresie zarządzania domeną. Pomagamy w zakupie adresu i jego konfiguracji. Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy miejsce w sieci, do którego przypisujemy domeny lub przekierowujemy posiadany adres na istniejącą już stronę Klienta (blog, Facebook).

Wizytówki, CV i adresy poczty elektronicznej (e-mail)

Klientom, którzy chcieliby być oryginalni, chcieliby się wyróżniać lub chcą pokazać przyszłemu pracodawcy, że zależy im na ekologicznych rozwiązaniach i swoją aplikację posiadają w formie elektronicznej proponujemy stworzenie wizytówki bądź wirtualnego CV. Na podstawie podanych nam informacji stworzymy miejsce w sieci, do którego będzie kierować osobista domena (np. imię i nazwisko).

Tzw. wirtualne CV ma ogromną przewagę nad tradycyjnymi. Wyróżnia się poprzez indywidualny adres w sieci, jest jednocześnie obszerne i zwięzłe – dzięki zastosowaniu ciekawych rozwiązań m.in. list rozwijanych rekruter czyta tylko interesujące go pozycje.

wycinek rozmowy w serwisie GoldenLine

Dodatkowo, na podstawie tych samych danych, jesteśmy w stanie stworzyć odpowiedni plik PDF. Będzie go można pobrać i równie łatwo przeglądać.

Skrzynki pocztowe sygnowane imieniem i nazwiskiem lub innym dowolnym tekstem

Jeżeli masz dość szufladkowania do jednego serwisu pocztowego wraz z innymi stwórz swój własny, niepowtarzalny adres e-mail. Nowy adres z powodzeniem może wskazywać starą skrzynkę, dzięki czemu zmieniasz jedynie nazwę. Obsługa wiadomości odbywa się na dotychczasowych zasadach.

W rekrutacji adres e-mail jest niezwykle ważny. Już na wstępie mówią nam wiele o Kandydacie. Adresy w postaci kasia19_91@buziaczek.pl niestety nie pomagają. Pewnego razu dostałam prośbę o rozpatrzenie CV z adresu coś w stylu: NieJestem@AgnieszkaNowak.pl . Pani była pierwszą osobą, którą na rozmowę zaprosiłam…

wycinek rozmowy w serwisie GoldenLine

Zapamiętaj proszę: Realizujemy projekty proste ale skuteczne!