Usługi

Kilka propozycji, do których skorzystania zachęcamy.

Zakup lub dzierżawa domeny

W naszej ofercie posiadamy wiele naprawdę ciekawych adresów, które mogą Cię zainteresować. Zapoznaj się proszę z naszą ofertą. Jeżeli nie znajdziesz interesującej Cię domeny, dzięki której tu jesteś, daj nam znać. Działamy na różnych platformach, promujemy wiele domen – być może nie zdążyliśmy uaktualnić naszej listy.

Nie rzadko zdarza się, iż adres musi posłużyć do wybranego – krótkoterminowego celu (np. udział w rekrutacji bądź reklama). W takim przypadku nie ma sensu zakup na wyłączność wybranego adresu. Wynajmij go na preferencyjnych warunkach.

Nie wychodząc z domu – drogą elektroniczną – uzgadniamy dogodne warunki transakcji. Wszystkie zapisy są jasne i przejrzyste, od ręki dostępne. W ciągu kilku godzin od potwierdzenia transakcji wejdziesz w posiadanie własnej domeny – adresu.

Konfiguracja i zarządzanie domenami

Dla osób, które:

  • posiadają swój adres lub mają jakiś na oku lecz nie wiedzą co dalej,
  • piszą bloga lub prowadzą stronę na Facebooku i szukają oryginalnego adresu www,
  • chciałyby spróbować swoich sił na rynku domen,

proponujemy nasze usługi w zakresie zarządzania domeną. Pomagamy w zakupie adresu i jego konfiguracji. Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy miejsce w sieci, do którego przypisujemy domeny lub przekierowujemy posiadany adres na istniejącą już stronę Klienta (blog, Facebook).

Wizytówka, wirtualne CV (Curriculum Vitae)

Klientom, którzy chcieliby być oryginalni, chcieliby się wyróżniać lub chcą pokazać przyszłemu pracodawcy, że zależy im na ekologicznych rozwiązaniach i swoją aplikację posiadają w formie elektronicznej proponujemy stworzenie wizytówki bądź wirtualnego CV. Na podstawie podanych nam informacji stworzymy miejsce w sieci, do którego będzie kierować osobista domena (np. imię i nazwisko).

Wirtualne CV ma ogromną przewagę nad tradycyjnymi. Wyróżnia się poprzez indywidualny adres w sieci, jest jednocześnie obszerne i zwięzłe – dzięki zastosowaniu list rozwijanych rekruter czyta tylko interesujące go pozycje.

wycinek rozmowy w serwisie GoldenLine

Dodatkowo, na podstawie tych samych danych, jesteśmy w stanie stworzyć odpowiedni plik PDF. Będzie go można pobrać i równie łatwo przeglądać.

Skrzynki pocztowe sygnowane imieniem i nazwiskiem lub innym dowolnym tekstem

Jeżeli masz dość szufladkowania do jednego serwisu pocztowego wraz z innymi stwórz swój własny, niepowtarzalny adres e-mail. Nowy adres z powodzeniem może wskazywać starą skrzynkę, dzięki czemu zmieniasz jedynie nazwę. Obsługa wiadomości odbywa się na dotychczasowych zasadach.

W rekrutacji adres e-mail jest niezwykle ważny. Adresy w postaci kasia19_91@buziaczek.pl niestety nie pomagają. Pewnego razu dostałem prośbę o rozpatrzenie CV z adresu coś w stylu: NieJestem@AgnieszkaNowak.pl . Pani była pierwszą osobą, którą na rozmowę zaprosiłem…

wycinek rozmowy w serwisie GoldenLine

Zapamiętaj proszę: Realizujemy projekty proste ale skuteczne!