Nasze propozycje

Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji, do których skorzystania zachęcamy.

Kup lub wynajmij naszą domenę

Jeżeli trafiłeś(aś) tu nie z przypadku i jesteś zainteresowany(a) zakupem jednej z wielu naszych domen skontaktuj się z nami.
Nie rzadko zdarza się, iż adres musi posłużyć do wybranego, krótkoterminowego celu (np. rekrutacja bądź reklama). W tym przypadku nie ma sensu kupować na wyłączność wybranego adresu. Wynajmij go.
Drogą elektroniczną uzgodnimy dogodne warunki transakcji. Wszystkie zapisy będą jasne i przejrzyste, od ręki dostępne. W ciągu kilku godzin od potwierdzenia transakcji będziesz właścicielem(ką) domeny.

Oddaj nam w opiekę swoją domenę

Być może posiadasz już swój adres i nie umiesz go wykorzystać. Prócz pomysłu jego zagospodarowania brakuje Ci możliwości jego wykorzystania. Skontaktuj się z nami. Specjalnie dla Ciebie stworzymy miejsce w sieci, do którego przypiszemy Twoją domenę.
Być może posiadasz już własną stronę (np. Bloga) i chciał(a)byś nadać jej nowy adres. Masz pomysł na adres lecz nie wiesz co robić. Napisz do nas. Pomożemy w zakupie adresu i jego konfiguracji. Usługę możesz zlecić nam, bądź na bazie naszych porad wykonasz to sam(a).

Kontaktując się z nami nic nie tracisz – nie podpisujesz umowy na wykonanie usługi – sam kontakt jest niezobowiązujący!

Poczuj się jak aktor, polityk czy inna znana osobistość – zamów wirtualne CV (Curriculum Vitae)

Jeżeli masz dość ciągłego drukowania swojego CV, jego aktualizowanie staje się frustrujące, chcesz być oryginalny(a), chcesz się wyróżniać lub chcesz pokazać przyszłemu pracodawcy, że zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach i swoje CV posiadasz w formie elektronicznej, zgłoś się do nas. Na podstawie podanych nam informacji stworzymy dla Ciebie w pełni edytowalne wirtualne CV, do którego dodatkowo będzie mogła kierować Twoja domena (np. Twoje imię i nazwisko).
Tak stworzone CV ma ogromną przewagę nad tradycyjnymi. Wyróżnia się poprzez indywidualny adres w sieci, jest jednocześnie obszerne i zwięzłe – dzięki zastosowaniu list rozwijanych rekruter czyta tylko interesujące go pozycje.
Dodatkowo, na podstawie powyższych danych, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie odpowiedni plik PDF (będzie go można pobrać na Twojej stronie i równie łatwo przeglądać).

Stwórz skrzynkę pocztową sygnowaną Twoim imieniem i nazwiskiem lub dowolnym innym tekstem

Jeżeli masz dość szufladkowania do jednego serwisu pocztowego wraz z innymi, stwórz swój własny, niepowtarzalny adres e-mail. Dlaczego Twój e-mail nie może brzmieć żartobliwie : jestem@AnnaNowak.pl* ? (* imię i nazwisko użyte przypadkowo i zależne jest od dostępności adresu; @ czyt. małpa)
Nowy adres z powodzeniem może wskazywać starą skrzynkę, dzięki czemu zmieniasz jedynie nazwę – obsługa wiadomości odbywać się będzie jak dotychczas.

Proste strony na życzenie

Chcesz mieć oryginalnego bloga, wizytówkę swojej firmy lub chcesz zrealizować kampanię reklamową swojego produktu? Napisz do nas. Tak jak w poprzednich przypadkach tak i teraz dobierzemy adres i ustalimy zakres merytoryczny oraz wielkość Twojego projektu. Na życzenie dostarczymy także grafikę.

Realizujemy projekty proste ale skuteczne!